Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
07.07.2016
124
0

Андрій Гордєєв: спільно з правоохоронцями доб’ємося на Херсонщині справедливих тарифів

Андрій Гордєєв: спільно з правоохоронцями доб’ємося на Херсонщині справедливих тарифів

За дорученням голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва в області проводиться перевірка обґрунтованості тарифів на комунальні послуги.

Адже обґрунтованість тарифів - важлива умова для встановлення справедливих комунальних тарифів в регіоні.

Зокрема працівники СБУ та НАБУ дослідили діяльність ПрАТ «Херсонська ТЕЦ», тарифи якої є одними з найвищих серед міст України.
В рамках відкритого кримінального провадження співробітники УСБУ провели оперативно-слідчі дії на території цього підприємства. В результаті, було встановлено, що керівниками теплогенеруючого підприємства було привласнено кошти в особливо великих розмірах, що стало одним із чинником додаткового зростання тарифів на опалення для жителів Херсона. Оперативники встановили, що частину привласнених коштів було витрачено на придбання дорогої нерухомості.

З огляду на багатоепізодність та негативні суспільні наслідки виконуючий обов'язки начальника Управління Служби Безпеки України Олександр Черненко зауважив, що розслідування буде продовжено, а винні обов'язково притягнуті до відповідальності.

Втім керівники Херсонської ТЕЦ пояснюють високі тарифи на тепло великими втратами теплоносія, адже мережі, якими тепло доходить до квартир городян, не ремонтувалися більше 20 років.

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв повідомив, що перевірки буде проведено на всіх комунальних підприємствах області та дав відповідні доручення під час наради із правоохоронцями.

- Комунальні тарифи сьогодні викликають невдоволення людей, але багато хто на цій темі просто спекулює, - зазначив голова ОДА Андрій Гордєєв. - Тому разом із правоохоронними органами ми проведемо загальнообласну перевірку та доб'ємося, щоб комунальні тарифи встановлювалися законно та обґрунтовано.

Про факти порушень з боку теплогенеруючих та комунальних підприємств губернатор просить повідомляти на його «гарячу» телефонну лінію за номером 0-800-50-40-77.

 

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину