Pik
Сьогодні, 06 Червеня 2020
24.06.2016
272
0

Андрій Гордєєв: спільними зусиллями будемо позбавлятися корумпованих чиновників

Андрій Гордєєв: спільними зусиллями будемо позбавлятися корумпованих чиновників

Учора, 23 червня, у Херсоні відбулося виїзне засідання Міжфракційного депутатського об`єднання «Депутатський контроль».

Відтепер у нашому місті офіційно відкрито регіональне представництво цього об'єднання, керівником якого став Юрій Звірик.

Участь у засіданні взяли народні депутати України, члени МДО «Депутатський контроль»: Євген Дейдей, Максим Поляков, Дмитро Стеценко, перший заступник голови ГО «Депутатський контроль» Юрій Житомирський, голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв, представники силового блоку, бізнесу та громадські активісти.

Говорили стан антикорупційної боротьби у регіоні та визначили подальші плани роботи.

Юрій Житомирський ознайомив усіх із діяльністю та результатами роботи «Депутатського контролю», а також зауважив: «Депутатський контроль» - це об'єднання молодих та амбіційних політиків, які входять до різних політичних фракцій і мають різні погляди на ті чи інші речі. Але всі вони мають спільну мету - побачити Україну процвітаючою, без корупції. Головне - робити на благо народу та країни. «Депутатський контроль» завжди готовий допомогти, захистити й порадити. А якщо хтось скривдить, то обов'язково понесе покарання за свої дії».

У свою чергу голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв привітав «Депутатський контроль» з відкриттям представництва у Херсоні та наголосив, що влада області завжди була і буде союзником у боротьбі з корупцією.

«Спільними, прозорими, публічними діями ми будемо скорочувати корумпованих чиновників, аби покращувати життя і суспільства, і країни. Наша активна робота і процес реформування триває.

Створення МДО «Депутатський контроль» у Херсоні допоможе нам, працівникам місцевого самоврядування, налагодити ті способи й методи, які допоможуть нам боротися із корупцією як всередині, так і в судах, і в контролюючих органах», - наголосив Андрій Гордєєв.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину