Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2019
23.05.2016
153
0

Андрій Гордєєв розповів про плани на цей тиждень

Андрій Гордєєв розповів про плани на цей тиждень

"Разом із заступниками ми провели апаратну нараду в Херсонській обласній адміністрації. Підвели підсумки минулого тижня і намітили план роботи на поточний.

Минулий тиждень, як ви знаєте, був насичений на події.

Я склав повноваження народного депутата України. Адже сьогодні мені довірили більш відповідальну ділянку - розвиток, безпеку та реформи в Херсонській області.

Ми провели ряд заходів на кордоні з Кримом в рамках вшанування 72ї річниці депортації кримськотатарського народу. Проти нашої мирної акції ворог виставив майже все наявне на кордоні озброєння. Це доводить лише одне - окупанти бояться неминучості покарання.

Херсонщина також подала заявку на проведення Євробачення-2017. Я вже казав, що Крим дивиться на Україну через Херсонщину. Якщо ми тут створимо достойні європейські умови, процес деокупації півострову значно прискориться. А Євробачення у Херсоні надасть цей імпульс.

В Ужгороді разом із Геннадієм Москалем ми підписали угоду про співпрацю в сфері туризму на рівні наших областей. Наша співпраця дозволить залучити на узбережжя Чорного та Азовського морів туристів із Закарпаття.

А цього тижня головні пріоритети в роботі будуть такими:

1. Завершення підготовки до туристичного сезону, який має розпочатися 1 червня.

2. Ремонт доріг до узбережжя Чорного моря. Мої заступники особисто перевірять хід виконання ремонтних робіт на всіх дорожніх ділянках.

3. Відкриємо очисні споруди у Чорнобаївці та Наддніпрянському. Це частина великої обласної програми будівництва та реконструкції очисних споруд на Херсонщині.

Бажаю вам вдалого робочого тижня. І з добрими помислами - до роботи!", - пише у фейсбук губернатор Херсонщини Андрій Гордєєв.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину