Pik
Сьогодні, 19 Січня 2021
18.07.2016
400
0

Андрій Гордєєв розповів, як влада долатиме «шанхай» і безлад у Залізному порту

Андрій Гордєєв розповів, як влада долатиме «шанхай» і безлад у Залізному порту

Нині обласна влада активно взялася за питання легалізації бізнесу, передусім у курортних зонах.

З одного боку, за словами голови ХОДА Андрія Гордєєва, органи місцевого самоврядування в тому ж Залізному порту заявляють, мовляв, вони самостійні, обрані на віки, а з іншого - є безперечний факт проблем з благоустроєм, з інфраструктурою і, звичайно, з легалізацією.

Дійсно ні для кого не секрет, що можливо на території багатьох баз і є трояндочки висаджені, а за ворота бази виходиш - гори сміття.

- Запитуємо у місцевої влади - чому так? Чуємо - ми орган місцевого самоврядування, ми самі вирішуємо. От ви знаєте, що минулого року ми з колегами нардепами вибили 10,5 мільйона і провели реконструкцію очисних споруд у Залізному порту? Ви думаєте вони запущені в роботу? Ні! Чому? Та тому що їм там на місці вигідніше викидати ці стоки в море, щоб не було обліку. А це значить, що з легалізацією там велика проблема, - констатує Гордєєв.

Саме тому до 1 липня влада разом з фіскалами провели у курортних зонах, передусім у найбільш проблемному Залізному порту, роз'яснювальні заходи. Підприємцям пояснили і попросили - зареєструйтеся платником податків, заплатіть 200-400 грн. у місяць, купіть ліцензію на алкоголь, цигарки й працюйте. Ніхто нікого не вигонить.

А от після 1 липня, як кажуть, вибачайте - почалися практично тотальні перевірки, як результат штрафи, вилучення контрафактного алкоголю...

- Саме цікаве, що не легалізовано майже нічого, жодної копійки від бізнесу у Залізному порту не йде до жодного бюджету. Ми для цих курортів робимо все, починаючи від ремонту доріг і до запуску «Інтерсіті» та додаткових поїздів, які приходять заповнені. Всі ж знаємо, що людей зараз на курортах маса, а податків - нуль, - говорить губернатор і додає, що з тим «шанхаєм» треба кінчати.

Не приховує Андрій Гордєєв і того факту, що нині Залізний порт фактично під чотирма особами, які й розвели там «крышевание и рекетирство». Квадратний метр оренди у них коштує не багато, не мало 600 доларів.

Та влада налаштована серйозно закінчити цей безлад. А йтиме вона шляхом створення безальтернативної конкуренції, каже голова ОДА:

- Повірте, ми відпрацюємо Залізний порт так, що їм, цим фігурантам мало не буде. Ми створимо там такі комплекси відпочинку й інфраструктуру, що туди поїдуть тисячі людей. Ми створимо конкуренцію, яка дозволить там людям комфортно відпочивати, а бізнесменам законно заробляти тобто сплачувати податки і це буде точка росту для всієї області По іншому з тим «шанхаєм» ми не справимося, зізнаюсь...

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину