Pik
Сьогодні, 15 Січня 2021
28.04.2017
482
0

Андрій Гордєєв розповів, де зараз в області ремонтують дороги

Андрій Гордєєв розповів, де зараз в області ремонтують дороги

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв розповів, на яких дорогах в області зараз працюють ремонті бригади. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук, передає ПІК.
«На сьогодні працює 19 бригад дорожніх робітників по області», - написав голова ОДА.
Він також розповів, які основні роботи, виконуються.
«На автодорозі Р 47 від Херсона та Дар'ївки в бік Шилової балки знаходяться дві бригади. Одна з них на 5-му кілометрі, а друга - на 55-му. Вони здійснюють аварійний ямковий ремонт», - написав Гордєєв.
Ще 8 бригад знаходяться на автодорозі Т 0403 Мар'янське-Берислав з 69 по 98 кілометри. Вони виконують роботи з 27 по 30 квітня з настеляння асфальтобетону для ремонту доріг.
«Там є дамба через балку перед поворотом на Республіканець, але на ній не будуть працювати з гарячим асфальтобетоном, бо це передбачає інший комплекс робіт та розробку проектно-технічної документації. Ми зробимо там безаварійний проїзд. А ямковий ремонт цієї дороги буде виконано до 1-го травня», - написав голова ОДА.
Крім цього працюють бригади на автодорозі М 14 - це дорога від межі Миколаївської та Херсонської областей до межі із Запорізькою в напрямку на Мелітополь.
«Хоча до дощів аварійна ямковість була ліквідована у значному обсязі, але через дев'ятиденні дощі та загальну зношеність доріг, проїзд важковагового транспорту, що вкупі спричинило виникнення нової ямковості, яку наразі довелося ліквідувати. Працюють чотири бригади в основному в Нижньосірогозькому та Іванівському районах. Ще дві бригади, які працюють на автомобільній дорозі Р 47. Одна з них на 168 км (це між Новотроїцьким і Генічеськом), а інша на 157 км - це не доїжджаючи до Новотроїцького. Вони ліквідують аварійну ямковість», - написав Гордєєв.

Також голова ОДА заявив про мету -  залучити півмільярда гривень на ремонт доріг.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину