Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2019
10.07.2016
150
0

Андрій Гордєєв: ОСББ - альтернатива державним ЖЕКам

Андрій Гордєєв: ОСББ - альтернатива державним ЖЕКам

Під час зустрічі представників громадськості з головою облдержадміністрації Андрієм Гордєєвим розглядали низку важливих питань, зокрема щодо об'єднання співвласників багатоквартирних будинків. Про це ПІК повідомили в прес-службі ХОДА.

«ОСББ самостійно може розпоряджатися коштами від квартплати, визначати її обсяги, кому здавати в оренду нежитлові приміщення, кому довірити обслуговування будинку тощо. Якщо дотримуватися системи, плата за надані житлово-комунальні послуги не буде завищеною», - наголосив Андрій Гордєєв.

Він зазначив, що ефективність роботи співвласників, їх методи, підходи до роботи - це найкращий на сьогодні спосіб управління будинком. В ОСББ люди мають право на утримання та управління будинком і прибудинковою територією.

«Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків - альтернатива державним ЖЕКам. Щоб зменшити витрати за комунальні послуги необхідно консолідувати зусилля і спрямувати їх на модернізацію будинку. Впроваджувати енергоощадні заходи: від заміни освітлення на світлодіодне до встановлення індивідуального теплового пункту і утеплення будинку», - додав голова обласної державної адміністрації.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину