Pik
Сьогодні, 15 Вересня 2019
01.07.2016
135
0

Андрій Гордєєв: ми повинні заохочувати молодь навчатися на Херсонщині

Андрій Гордєєв: ми повинні заохочувати молодь навчатися на Херсонщині

Сьогодні в ХОДА пройшло спільне засідання Ради ректорів Херсонської та Миколаївської областей.

Результатами засідання та ситуацією у вишах Херсонщини на своїй сторінці в фейсбук поділився очільник області Андрій Гордєєв.

"Ситуація така: 75% найкращих випускників шкіл їдуть навчатися у Київ та інші великі міста. В результаті херсонські вузи втрачають здібних студентів, а Херсонщина - майбутнє, оскільки молодь в більшості не повертається в рідну область.

Це питання загального розвитку нашого регіону. Ми маємо закласти підгрунтя для розвитку Херсонщини, щоб молодь бачила тут для себе перспективи.

Але маємо також невідповідність наших вузів до сучасних вимог життя. Наприклад, ми визначаємо за пріоритет розвиток зрошення в регіоні, але в наших вузах навіть не має такої спеціальності, як гідротехнік.

Сьогодні вислухав думку всіх ректорів. Далі маємо разом вирішувати, чи об`єднувати вищі навчальні заклади чи частину з них ліквідовувати. Але ми маємо планувати майбутнє. А для цього треба добитися, щоб херсонська молодь бажала навчатися вдома і залишалася на Херсонщині", - пише Андрій Гордєєв.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину