Pik
Сьогодні, 13 Ноября 2019
30.09.2016
265
0

Андрій Гордеев привітав учасників Форуму "Таврійські горизонти"

Андрій Гордеев привітав учасників Форуму "Таврійські горизонти"

Голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв привітав гостей та учасників Форуму, які завітали з 15 країн: Угорщини, Румунії, Польщі, Швейцарії, Швеції, Білорусі, США, Канади, КНР, Малайзії, Македонії, Казахстану, Іраку, Південноафриканської Республіки, Туреччини.

Також очільник області презентував Херсонщину: «Херсонська область - має великий інвестиційний потенціал у промисловій, аграрній та туристичній сферах. Вона має унікальне географічне розташування і багата природними дарами. Ми також маємо унікальні умови для впровадження енергоефективних екологічних технологій, вигідне транспортне сполучення та цікаві інвестиційні майданчики. Важливо, що це все об'єднує в собі не тільки певну бізнесову вигоду, а й великий соціальний та інфраструктурний потенціал розвитку».

учас

Учасникам Форуму представили відеоролик з промисловий, інвестиційний та природний потенціал області у відеоролику,який відкрив для них Херсонщину, як одну з найбільше інвестиційно привабливих областей України.

уч

Як ми писали раніше, підтримати область завітали народні депутати України від Херсонщини Сергій Хлань та Олександр Співаковський.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину