Pik
Сьогодні, 09 Березня 2021
02.01.2018
1362
0

Андрій Путілов привітав музиківську малечу зі святами

Андрій Путілов привітав музиківську малечу зі святами

Дід Мороз, Снігуронька, кіт Муркотик і, звісно, Баба-Яга, куди ж без неї? У такий веселій компанії Новий Рік святкували наймолодші мешканці – вихованці дитсадка, бо старші - школярі на канікулах, передає ПІК.

Новорічний ранок, з театралізованим дійством і солодкими смаколиками, вже традиційно дітям Білозерщини подарував Андрій Путілов.

А доки малеча танцює і розгадує вікторину, ми спілкуємося з директором місцевої школи  та з головою Музиківської ОТГ – цікаво знати, з чим громада йде у рік новий?

У Музиківці пишуть грантові проекти

Музиківська ЗОШ I-III ступенів одна з найкращих у районі. Тут навчають за новітніми технологіями, при чому кошти на сучасне оснащення вміють заробити за рахунок написання грантівських проектів. Так у закладі з поглибленим вивченням англійської мови  з’явилося вкрай необхідне мультимедійне обладнання. Інтерактивна дошка, проектор, ноутбук коштували 50 тисяч гривень. Таких комплектів у навчальному закладі два і тут не приховують – це ще не межа.

А це вже кабінет фізики. Заводячи нас до класу, директор школи Василь Славич одразу попереджує – і меблі, і прилади старі, але вже в новому році на кабінет очікує повне перезавантаження. 100 тисяч гривень на оснащення вже заплановано у бюджеті об’єднаної територіально громади. 

111

Більше можливостей допомагати школі й не тільки громада отримала завдяки децентралізації. Рік тому тут відбулися вибори, Музиківка об’єдналася зі Східним.  І якщо раніше сукупний бюджет обох населених пунктів становив 3,5 мільйони гривень, то сьогодні він складає 36 мільйонів.

Тепер можна і шкільну спортзалу у Музиківській школі відремонтувати. Недавно над нею полагодили дах і стеля вже не тече, попереду – капітальні роботи і заміна освітлення, на більш сучасне. До того ж і досвід ремонту такого великого спортзалу у громади вже є.

«Ми після аварійного стану пустили в експлуатацію спортивний зал Східненської загальноосвітньої школи і там уже сучасні вікна, сучасні світильники. Я думаю, що Музиківська не повинна пасти задніх в цьому питанні і до 1 вересня будемо намагатися привести до ладу спортзалу й тут», - розповів голова Музиківської об’єднаної територіальної громади Олександр Лейбзон.

file

Вивчають можливість співпраці з литовцями щодо шкільного харчування

Далі заходимо до шкільної їдальні. Голова ОТГ не приховує – харчування школярів  та вихованців дитсадка у Музиківці завжди  у пріоритеті. У школі розглядають можливість співпраці з литовцями щодо шкільного харчування.

«Литовці мають певний досвід харчування дітей в школах Києва. Але оскільки матеріальний рівень батьків у столиці і в Музиківці, в Східному - дещо різні речі, ми дуже виважено підходимо до цього питання. Нам, безумовно, потрібна підтримка литовців, нам  потрібне сучасне обладнання сьогодні на харчоблоці, тому будемо думати, як зробити так, аби передусім було краще для громади», - розповів Олександр Лейбзон.

Школі допомагають небайдужі люди

Голова ОТГ не приховує – Музиківська школа одна з найкращих, бо їй допомагають небайдужі люди. Зокрема, часто тут буває Андрій Путілов. Це він, будучи головою Херсонської ОДА, посприяв, аби у навчальному закладі з’явилася твердопаливна котельня, замість старої газової, яка обходилася надто дорого.

До речі, у проектуванні нової котельні, яка працює на брикетах із відходів соняшника, допомагали спеціалісти Херсонського механічного заводу, з яким у громади давня дружба. Вони ж консультують у разі потреби з питань її експлуатації. Також за допомоги заводу збудовано склад для опалювальних брикетів.

Ну а по інший бік школи видніється дитячий майданчик, свого часу подарований школі Андрієм Путіловим. Те, як сьогодні виглядає місцевий загальноосвітній навчальний заклад – не інакше, як приклад співпраці й планування, у Музиківці по-іншому жити не вміють, впевнений Андрій Путілов.

Марина Савченко

фото Олександра Корнякова

file_2

11

file_1

и дед мороз

и снегурочка

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину