Pik
Сьогодні, 20 Січня 2019
27.12.2018
233
0

Андрій Путілов привітав діточок Посад-Покровського з новорічними святами

Андрій Путілов привітав діточок Посад-Покровського з новорічними святами

Сьогоднішній розвиток інфраструктури, стан школи, садочку, клубу та інших об`єктів соціальної сфери Посад-Покровського Білозерського району доводять, що залучення інвестицій, створення сприятливих умов для ведення бізнесу, дають результат. Є гроші на розвиток громади. У цьому переконався Андрій Путілов, який 27 грудня відвідав цей населений пункт для того, щоб за гарною багаторічною традицією привітати діточок з новорічними святами, передає ПІК

3

Учнів молодшої школи та вихованців дитячого садочку розважали казкові герої разом з аніматорами, а потім Андрій Путілов з головою сільської ради Леонідом Шевченком перетворилися на помічників Діда Мороза та вручили солодкі подарунки кожному.

- Приємно бачити усміхнені обличчя дітей, чути, що батьки задоволені умовами у школі та садочку, - каже Андрій Путілов. - Буває, що вирішальним фактором для дорослого при відповіді на питання: поїхати за кордон чи у місто працювати, є саме те, чи задоволені вони або навпаки, умовами, які створені у селі. А це й школа, садочок, харчування, можливість займатись спортом, творчістю. Бачу, що в Посад-Покровському є майбутнє, бо люди саме тут хочуть жити та працювати.

Вітаючи громаду Посад-Покровського з прийдешніми святами, Андрій Путілов побажав дітям та дорослим здоров`я, щастя та родинного затишку.

2

4

5_1

6

7

8

9

10

11

12

13

14

16

15

 

 

Читайте також: 

Є діти, які потребують особливої уваги - Путілов

На новорічному святі у Садовому зібрались школярі та вихованці дитсадочку

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину