Pik
Сьогодні, 01 Червеня 2020
25.12.2018
697
0

Андрій Путілов привітав діточок мікрорайону «Корабел» з новорічними святами

Андрій Путілов привітав діточок мікрорайону «Корабел» з новорічними святами

Другій рік у танцювальний клуб «Аміго» у мікрорайоні «Корабел» на запрошення Андрія Путілова приходять дітки, щоб у теплій атмосфері поздоровити один одного з прийдешніми новорічними святами.

6

Весела новорічна дискотека з запальним Дідом Морозом у головній ролі виявилася дуже гарною можливістю відчути святковий настрій, поспілкуватись й дітям, й дорослим.

2

– Мені дуже приємно бути помічником Діда Мороза у цей день, – каже ініціатор свята Андрій Путілов. – Ми традиційно вітаємо з прийдешніми святами діточок Корабельного району Херсона та Білозерського району. Дитяча позитивна енергетика, якою я заряджають під час таких заходів, дає сил та натхнення на весь рік. Це дуже важливо для кожного дорослого, для батьків – бачити радість в очах та посмішки діточок. Дуже радий був сьогодні зустріти й вихованців нашої Школи плавання та почути від малечі, що вони полюбляють улітку відвідувати наші заняття та багато хто вже навчився плавати.

4

Вітаючи дорослих з новорічними святами, Андрій Путілов побажав усім здоров`я, кожного дня радіти успіхам своїх дітей та мріяти разом з ними, бо мрії збуваються. Кожен учасник новорічної дискотеки отримав солодкий подарунок від Андрія Путілова, а також яскраві фото на згадку про свято.

5

3

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину