Pik
Сьогодні, 12 Грудня 2019
19.04.2019
607
0

Андрій Гордєєв запевнив, що вже пройшов поліграф

Андрій Гордєєв запевнив, що вже пройшов поліграф

Екс-очільник Херсонської ОДА пройшов поліграф. Про це сам Андрій Гордєєв розповів у студії телеканалу «ВТВ плюс». Які питання ставилися колишньому керівнику області, якого активісти пов’язують зі справою Катерини Гандзюк, і як відповідав Гордєєв поки не відомо. Сам він сподівається, що результати проходження детектора брехні озвучить СБУ.

– Я вже пройшов поліграф, я звернувся до Служби безпеки України з проханням оприлюднити результати цих досліджень і цієї експертизи, – розповів Гордєєв.

Також екс-голова ОДА сказав, що займеться спростуванням звинувачень, щодо його причетності до вбивства Катерини Гандзюк, які прозвучали у ЗМІ.

– Зараз ми аналізуємо контент, який видавався з моїм прізвищем і зі словами там «фігурує», «причетність» там, в будь-якому контексті з цією справою, визначаємо, хто розповсюджувачі цього контенту. І відповідно звернуся до них згідно закону, це Цивільний кодекс України, спочатку з проханням спростування цієї інформації. Якщо вони вже не спростують, то відповідно до судових інстанцій, – заявив Андрій Гордєєв.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину