Pik
Сьогодні, 19 Июля 2018
22.12.2017
519
0

Андрій Гордєєв прокоментував бюджет Херсонщини

Андрій Гордєєв прокоментував бюджет Херсонщини

Сьогодні на сесії облради депутати прийняли бюджет Херсонщини без жодних протистоянь, передає ПІК.

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв пояснив це тим, що всі питання детально відпрацьовувалися у профільних комісіях і сперечатися обранцям просто не було навколо чого.

Затвердження головного кошторису регіону в такому форматі Андрій Гордєєв вважає показовим.

-Сьогодні я можу з впевненістю сказати, що Херсонщина взяла курс на розвиток, а не на якісь чвари, чи якісь політичні амбіції тієї чи іншої партії, фракції і т.д. З цим вітаю всіх нас, і я впевнений, що завдяки цьому 2018 рік буде для нас гарним економічним майданчиком, - зазначив голова ХОДА Андрій Гордєєв.

Про те, що цей бюджет Херсонщини кращий, ніж минулорічний, за словами Гордєєва, свідчить той факт, що в ньому на 14% більше закладено коштів на розвиток області, а не лише на «соціалку». Розвивається Херсонщина здебільшого за рахунок АПК.

-Ми аграрний край, 36% ВВП нашого внутрішнього складається з аграрного сектору, тобто третина нашої області живе за рахунок аграріїв, ми маємо їм давати підтримку, щоб вони росли, ми не станемо «силіконовою долиною», хоча й не відкидаємо це, але в той же час маємо підтримувати те, що в нас уже працює, - прокоментував Андрій Гордєєв.

Нагадаємо, бюджет Херсонської області на 2018 рік склав 6 млрд. 180 млн. 403 тис. 905 грн.

Марина Савченко

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину