Pik
Сьогодні, 21 Июля 2018
28.01.2018
1792
0

З коштами на завершення першої черги об’єкту проблем немає

Андрій Гордєєв: мостоперехід у Херсоні запрацює вже цього року

Питання «будівництва століття», йдеться про мостоперехід у Херсоні, зрушилося з мертвої точки. Про це під час прямого ефіру на телеканалі «Скіфія» розповів голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, передає ПІК.

 Як запевнив очільник регіону, до кінця цього року планується здати перше чергу об’єкту.

«Безпосередньо мостоперехід з дорогою-продовженням Сенявіна, кільцем, переїздом через залізницю і з’їздом праворуч – це буде перша черга, яку ми хочемо закінчити в грудні цього року. На сьогоднішній день робочу документацію вже виконано, я особисто минулого тижня був у Києві на заводі, який займається виробництвом 24-метрових балок, ми їх дивилися, вони робляться, 6 вже виготовлено. На сьогодні прораховано, скільки нам треба щебеню, піску, інших будматеріалів і металу, зокрема», - зазначив Андрій Гордєєв.

Очільник області запевнив, що з коштами на будівництво мостопереходу, принаймні, завершення першої черги об’єкту,  проблем немає. 19 млн. гривень дає держава (про це окремим рядком зазначено у держбюджеті), 50 млн. передбачено в бюджеті регіонального розвитку і ще 50 млн. у бюджеті Херсонської міської ради. Крім того, з держбюджету протягом року мають надійти ще 30 мільйонів гривень.

Зараз об’єкт перебуває на балансі Херсонської ОДА і очільник регіону нагадав, що новому власнику довелося починати мало не з нуля, аби «розморозити» будівництво.

«У липні 2016 року ми забрали цей об’єкт з міста Херсона і хотів би, щоб ми всі розуміли різницю між органами місцевого самоврядування і державними органами, ми його забрали, зробили повністю інвентаризацію, заново розробили проектно-кошторисну документацію. Ми розділили проект на три частини з точки зору винесення мереж - водопроводу й каналізації. Я хочу подякувати тут Олександру Співаковському, який вибивав кошти за рахунок «соцеконома» і були прямі субвенції саме на ці  роботи в 2017 році», - розповів Андрій Гордєєв.

Читайте також: Яким буде местоперехід у Херсоні

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину