Pik
Сьогодні, 18 Февраля 2020
03.10.2017
503
0

Гордєєв: Єдина проблема – Херсонська ТЕЦ

Андрій Гордєєв: Єдина проблема – Херсонська ТЕЦ

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв повідомив, що наразі майже всі теплогенеруючі підприємства області мають номінації на поставку газу, єдина проблема – Херсонська ТЕЦ.

Про це голова ОДА заявив сьогодні, 3 жовтня, на брифінгу, який відбувся після колегії ОДА, передає ПІК.

«У травні починали підготовку до опалювального сезону. Саме на ТЕЦ і  там ви були, дивилися, як там, який план заходів. Сьогодні ми приймали звіт суб’єктів теплогенерації, теплотранспортування і постачання – чи готові вони по тим заходам, які ми у травні 2017 року затвердили», - відзначив Гордєєв.

Читайте також: Газопровід у Генічеськ збудують у 2018 році

«На 100% готові – звітують,  теплогенеруючі підприємства, тепло, - транспортуючі підприємства і на 98,7% готовий житловий фонд, який прозвітував, що готовий приймати теплоносій. За цей тиждень-два півтора відсотки житловий фонд усуне недоліки», - розповів голова ОДА.

Читайте також: Старий центр - ТЕЦ забули сказати, що її послуги потрібні

«І в цілому, якщо порівняти минулий рік і нинішній, то минулого року у теплогенеруючих організацій  не було ні укладених договорів на постачання газу, ні номінацій, на сьогоднішній день у нас майже у всіх є номінації навіть на поставку газу. Тому щодо початку – ми почнемо вчасно.

Читайте також: Як Херсонщина втрачає тепло

Єдина проблема – це Херсонська ТЕЦ, ми звертаємося до НАК «Нафтогаз», ми звертаємося Прем’єр-міністра України з приводу того щоб посприяв нам у сторонуванні розрахунків між Херсонською ТЕЦ і енергоринком, щоб потім могли закуповувати газ у Нафтогазу для генерації тепла», - сказав голова ОДА.  

Читайте також: Херсонська ТЕЦ латає дірки

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину