Pik
Сьогодні, 27 Січня 2021
30.05.2017
252
0

Андрей Гордеев отреагировал на критику в СМИ

Андрей Гордеев отреагировал на критику в СМИ

Глава Херсонской ОГА Андрей Гордеев в ходе рабочего визита в Нововоронцовский район, проверил, как проведены ремонтные работы в Нововоронцовской школе №1. Об этом глава ОГА написал на своей страничке в Фейбсук, передает ПИК.
На одном из центральных телеканалов вышел критический материал относительно некачественного ремонта кровли этой школы.
«На одному з всеукраїнських телеканалів вийшов критичний матеріал щодо неякісного ремонту покрівлі у цій школі. Для емоційного забарвлення відеосюжету були використанні архівні кадри до початку ремонту школи і показані, як такі, що після ремонту. Тому я вирішив на власні очі пересвідчитися у ситуації та поспілкуватися з колективом.
Дивно, але зараз всі працівники школи в один голос кажуть, що покрівля текла все життя. Але після ремонту вона вже не тече.
Запевняю, що стан справ у даній школі на моєму особистому контролі. Є кримінальне провадження щодо перевірки можливих фактів розкрадання коштів під час ремонту.
Якщо це підтвердиться, то винні понесуть покарання. Якщо ні, то ЗМІ, які розповсюджують недостовірну інформацію, повинні будуть вибачитися перед всією Нововоронцовською громадою», - сообщил Гордеев.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину