Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2020
01.12.2018
2757
0

Анатолій Гриценко про крик душі Берези та відставку Генпрокурора

Анатолій Гриценко про крик душі Берези та відставку Генпрокурора

Анатолій Гриценко назвав гучну заяву Борислава Берези, голови ТСК ВРУ у справі нападу на Катерину Гандзюк, криком душі та зазначив, що Президента мав прийняти відставку Генерального прокурора України через ситуацію з цим розслідуванням.

Про це Анатолій Гриценко, лідер партії «Громадянська позиція», заявив 30 листопада у Херсоні під час прес-конференції у Hubway - Першому в Херсоні креативному просторі, передає ПІК

«У цій ситуації, коли Генеральний прокурор написав заяву на відставку, на місці президента я прийняв би цю відставку…І це не тому, що особисто Луценко винен», - відзначив Гриценко. Він підкреслив, що мова йде про політичну відповідальність, адже у ході розслідування нападу на Катерину Гандзюк не спрацювала система прокурорського нагляду, «справу мали розслідувати по гарячим слідам, а не затягувати місяцями».

«Якщо питаєте мене, чи впевнений я що органи правопорядку зробили все в цьому випадку, моя відповідь - ні. І саме тому я прийняв би відставку Юрія Луценка», - сказав Гриценко.

Що стосується гучної заяви Борислава Берези, то Анатолій Гриценко назвав це криком душі.

«Я бачив те, що написав керівник ТСК у Фейсбуці, так само як і ви, це крик душі», - сказав Гриценко. За його словами, Береза більше зробив натяків, ніж назвав фактів. Проте ТСК, як підкреслив Гриценко, не проводить розслідування, це політична парламентська структура.

«Вона може зробити тільки якесь питання публічним, і врешті-решт, коли проголосують рішення, то вони передадуть матеріали в ті самі прокурорські і всі інші органи. Якщо хтось думає на Херсонщині, що вони щось вирішать, і знайдуть злочинця – ні. Це повинні робити ті, хто має право проведення слідства…», - сказав Гриценко.

 гриценко

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину