Pik
Сьогодні, 03 Червеня 2020
07.05.2019
1052
1

Американці намагаються допомогти херсонцям у посиленні пожежної безпеки

Американці намагаються допомогти херсонцям у посиленні пожежної безпеки

На своїй сторінці у Фейсбук Сергій Чорний, начальник ГУ ДСНС області повідомив про зустріч з представниками США у рамках майбутнього співробітництва, передає ПІК.

6 травня у рамках Міжнародної співпраці до Головного управління ДСНС області з триденним візитом прибули виконавчий директор Пожежної місії Сполучених Штатів Америки Девід Мур та координатор проектів в Східній Європі представник лісової служби США Петро Павличенко. 

Мета прийому - розвиток довготривалих відносин з Головним управлінням ДСНС області задля посилення рівня пожежної безпеки та допомоги у проведенні реформ оперативно-рятувальної служби цивільного захисту. 

У перший день відбулося знайомство гостей із керівництвом Головного управління. Під час бесіди, що супроводжувалася фотопрезентацією, керівник обласного рятувального відомства полковник служби цивільного захисту Сергій Чорний розповів про основні проблеми з якими стикаються рятувальники при ліквідації пожеж в екосистемах регіону, у сільських населених пунктах, віддалених від місць основної дислокації пожежно-рятувальних підрозділів, та при порятунку людей на воді. 
Особливу увагу американських місіонерів привернула проблема протипожежного захисту рукотворних лісів Херсонщини. 

Також цього дня відбулася екскурсія до 20-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Херсона та Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС області. 
Попереду – зустріч із заступником Херсонської ОДА, відвідування пожежно-рятувальних підрозділів Олешківського та Голопристанського районів, проведення занять з особливостей бойового використання пожежно-технічного обладнання, що передається в якості гуманітарної допомоги; передача практичного досвіду гасіння пожеж в екосистемах США.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Kherson, 07.05.2019
Может хоть американці помогут остановить єтот беспредел с поджогами

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину