Pik
Сьогодні, 20 Июля 2018
Анонс
09.12.2017
383
0

Американський диригент допоможе школярам Херсонщини розкрити музичні таланти

Американський диригент допоможе школярам Херсонщини розкрити музичні таланти

Херсон прийматиме неймовірний «Мusic Camp International». Засновник, натхненник та керівник - американський диригент  та педагог з майже 40-річним стажем роботи з дітьми  Констація Фортунато. Завдяки унікальній методиці вона не раз вже довела, що  кожна дитина, незалежно від музичного  обдарування, здатна за один тиждень розкрити свої внутрішні таланти.

Про це повідомляє міське управління освіти, передає ПІК.

Саме Констанція Фортунато та команда «Мusic Camp» з п’ятнадцяти викладачів усього за 5 днів – з 8 по 12 січня допоможуть дітям, які ніколи не займалися музикою, опанувати два інструменти. Це можуть бути гітара, скрипка, віолончель, флейта, кларнет, орффа або золоті дзвоники. А ще  діти  навчатимуться співати хором.

На шостий день – 13 січня на урочистому концерті у великому залі  Палацу молоді та студентів учасники музичної таборівки гратимуть інструментальну композицію з  симфонічним оркестром та співатимуть хором чотирма мовами: на латині, іспанською, англійською  та українською.

Головне - для участі не обов’язково треба мати музичну освіту. Всі діти віком від 11 до 16 років можуть стати учасником цього незвичайного проекту!

 Зареєструватися для участі можна тільки до 15 грудня за посиланням:http://zahyst.ks.ua/2017/10/reyestraciya/

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину