Pik
Сьогодні, 22 Октября 2020
21.06.2019
1498
0

Черепаха не піде в нардепи по 185 округу

Альберт Черепаха відмовився бути кандидатом від “Слуги народу” по 185 округу

9 червня на з’їзді у Києві політична партія “Слуга народу” представила свій партійний список та озучила кілька прізвищ мажоритарників, яких висуває. Серед них був аграрій Альберт Черепаха, якого було підтримано у якості кандидата по херсонському 185-му мажоритарному округу, передає ПІК.

Як стало відомо 18 червня, Альберт Черепаха відмовився бути кандидатом у народні депутати.

Читайте також: Херсонець Гусєв відмовився йти на вибори з партією «Слуга народу»

 

Своє рішення він прокоментував сайту Херсонці. Альберт Вікторович відповів, що має щодо своєї діяльності довготермінові плани, його робота в регіоні є результативною і покидати її він, на даний момент, не планує: "За багато років роботи на Херсонщині я зумів сформувати соціально відповідальний бізнес, який постійно вирішує важливі проблеми територій, працює та допомагає людям. Для того, щоб бути ефективним та корисним для суспільства, не обов'язково претендувати на мандат народного депутата. Однак, якщо в подальшому в громади буде запит на те, щоб представляти їх інтереси в парламенті, органах виконавчої влади чи місцевого самоврядування, я зможу організувати належну роботу, щоб достойно представити інтереси виборців нашого регіону", - запевнив Альберт ЧЕРЕПАХА.

Наразі, станом на 20 червня ЦВК зареєструвала кандидатами по округу 185 Сергія Хланя, Олександра Воробйова та Геннадія Пампуху. Остаточний список кандидатів ЦВК має оприлюднити до 25 червня.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину