Pik
Сьогодні, 12 серпень 2020
18.07.2019
1128
0

Агропорт у Херсоні встановив черговий рекорд

Агропорт у Херсоні встановив черговий рекорд

Національний кулінарний рекорд, встановлений на Агропорт Південь Херсон 2019, покликаний привернути увагу до органічного сільського господарства, повіжомляє ПІК.

«Розвиток органічного сільського господарства – одна з ключових тем сьогоднішнього Агропорту в Херсоні. Цій темі присвячена дискусійна панель під назвою «Органіка: 15 днів до закону». Для ще більшого привертання уваги до питання розвитку органіки в Україні сьогодні на Агропорт Південь Херсон 2019 був встановлений черговий національний органічний рекорд», - розказав Дмитро Титаренко, OrganicExport Promoter та керівник проекту Агропорт Україна.

Так, гості заходу мали змогу про дегустувати близько 100 літрів ягідного морсу, виготовленого з понад 150 кілограмів органічних плодів кизилу.

«До речі, сам морс отримав органічний сертифікат від «Органік Стандарт». А готували його разом з нашими партнерам – шеф поварами з західної шеф-групи, разом з якими в нас вже багато кулінарних звершень, зокрема й наш перший органічний рекорд – каша з м’ясом. Це вже третій національний рекорд, встановлений в рамках Агропорту. Минулого року місцеві кухарі приготували 407 кг салату з капусти, цибулі, моркви, помідорів та зелені», - Нагадав Дмитро Титаренко.

Рекорд, організований ГС «Органічна Україна», Agroportex.Bio, ГС «Західна шеф група», Орган сертифікації ТОВ «Органік Стандарт», TM Famberry ФОП ОльшанськийС.М. та ТОВ «Дедденс Агро», зафіксований представниками Національного реєстру рекордів.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину