Pik
Сьогодні, 23 Октября 2018
25.07.2018
434
0

«Агропорт Південь Херсон-2018»: очікують 5 тисяч відвідувачів з 11 областей

"Агропорт Південь Херсон-2018": очікують 5 тисяч відвідувачів з 11 областей

«Агропорт Південь Херсон-2018» відвідає більше 5 тисячі відвідувачів з 11 областей – переважно з півдня та центральної частини Україна.

Про це на брифінгу, присвяченому початку форуму заявив керівник проекту AGROPORT Ukraine Дмитро Титаренко, передає ПІК

«Ми оцінюємо захід за абсолютно чіткими індикаторами. Якщо говорити в цифрах, то на сьогоднішній день «Агропорт Херсон» - це більше 200 компаній з 16 областей, причому я хочу звернути увагу – Херсонська область – це лише 25% бізнесу, що представлений на «Агропорті» в Херсоні. Тут є бізнес аграрний, який цікавий всім постачальникам техніки, насіння, добрива і т.п. Ми очікуємо більше 5 тисяч відвідувачів з 11 областей – переважно південна та центральна Україна», - відзначив Дмитро Титаренко.

«У нас тут ще рекордна кількість партнерів – це свідчить про те, що ваш бізнес включається у промоцію вашого регіону. По-моєму, більше 60 партнерів», - розповів Титаренко.

Зал очікування аеропорту "Херсон" змінився - Дмитро Титаренко

«Ми не помилились у виборі, коли обирали між Одесою та Херсоном, ми вдячні бізнесу та владі, які нас, знаєте, затягли, заманили в регіон, підкреслили перевагу його і я впевнений, що з нинішнього року Агроропорт буде проходити регулярно», - каже керівник проекту.

«Запрошуємо з завтрашнього дня в аеропорт. Ті, хто там був, ви його не впізнаєте, ви не впізнаєте зал очікування, який буде обладнаний під сучасну конференц-залу, де будуть відбуватися основні дискусійні панелі. Мені було дуже приємно працювати з командою аеропорту, де навіть з’явилась додаткова парковка», - каже він.

Читайте також: 

«Агропорт Південь Херсон-2018»: перетягування комбайна та кулінарний "феєрверк"

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину