Pik
Сьогодні, 20 Січня 2019
24.10.2018
278
0

Агропідприємства Херсонщини отримали 12,5 млн компенсації за придбану сільгосптехніку

Агропідприємства Херсонщини отримали 12,5 млн компенсації за придбану сільгосптехніку

За даними Міністерства аграрної політики та продовольства України, 128 сільськогосподарських підприємств Херсонської області отримали компенсацію вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва у сумі 12,5 млн гривень за придбані 200 одиниць сільгосптехніки та обладнання, (станом на 26.09.2018).

Про це передає ПІК з посиланням на сайт Департаменту АПР.

Нагадаємо, що підтримка надається для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 березня 2017 року № 130 (зі змінами).

Розмір компенсації вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва у 2018 році становить 25%, а фермерським господарствам держава додатково надає компенсацію в розмірі 15%.

Читайте також: Херсонський машинобудівний завод потрапив у держпрограму

Докладніше про програму та покрокову інструкцію читайте за посиланням.

Заявки для отримання часткової компенсації вартості техніки та обладнання, придбаних до 1 грудня поточного року, подаються до 5 грудня поточного року за наявності поданих у повному обсязі підтвердних документів. Заявки для отримання часткової компенсації вартості техніки та обладнання, придбаних з 1 грудня поточного року, подаються до 1 березня наступного року.

Довідка: у 2017 році за цією програмою 74 херсонських підприємства придбали 124 одиниці техніки та обладнання в рамках програми і отримали відшкодування на суму 9,7 млн грн. – це шостий результат по Україні.

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину