Pik
Сьогодні, 27 Вересня 2020
26.11.2018
813
0

Агресія Росії на Азовському морі: що буде з виборами

Агресія Росії на Азовському морі: що буде з виборами?

Можливість введення воєнного стану у зв’язку з подіями на Азовському морі викликало бурхливу реакцію соцмереж. Коментують ситуацію і представники різних політичних сил, посадовці та громадяни, далекі від політики та влади – мешканці Херсонщини, передає ПІК. Вони роблять акцент також на строках проведення майбутніх виборів. 

Постійний представник Президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін має надію, що парламент підтримає запропоноване Президентом запровадження військового стану. Про це він написав у Фейсбук

«Маю непохильну надію що парламент завтра підтримає запропоноване Президентом запровадження військового стану через події на тимчасово окупованих територіях. Водночас сподіваюся що у Верховній Раді буде скасовано й "вільну економічну зону Крим". Чи настав час робити нагальні кроки з самозахисту від агресії?», - написав він.

«При можливості введення воєнного стану в Україні, є шанс консолідувати населення і мобілізувати всі сили для протидії російській агресії в Азовському морі та повернення окупованої території Донеччини», - написав голова Генічеської РДА Олександр Воробйов.

Депутат облради, який нині служить у ЗСУ, Микола Ставицький коментує під цим постом: «Як на мене, то цей стан треба було вводити ще в 2014 році».

 Депутат міської ради, батьківщинівець Дмитро Ільченко написав на своїй сторінці у Фейсбук, що вважає:  введення воєнного стану пов’язане з майбутніми виборами.

«Всё, военное положение на 60 (!) дней. Ровно таким образом, что бы сорвать выборы и перенести их на осень», - переконує Ільченко. «ВР, конечно же, его поддержит - никто не возьмет на себя ответственность не поддержать военное положение. Это ж потом заклюют. А мы получим все вместе Порошенка ещё на пол года, как он изначально и хотел. А выборы летом, когда люди уже забыли немного о том, что творилось зимой - это уже другие выборы»,- написав Ільченко. На його думку, необхідно перед введенням воєнного стану проголосувати законопроект, який дозволяє проведення виборів не залежно від воєнного стану.

«Дивуюся! Патріоти, з ніг до голови в вишиванках, з прапорами та гаслами українськими!!! І всі засуджують впровадження військового стану! Твердять - ЦЕ ЩОБ ВИБОРИ ВІДМІНИТИ! Чому- запитують, Порошенко не вводив цей режим коли захоплювали Крим, Донбас??? Не був тоді президентом? Та пофіг, я з дивану все бачу, що міг і що на фронті, хоч ніколи там не був, робиться і що Порошенко мав би не вводити військовий стан а чекати.....поки вибори пройдуть, поки саме мій кандидат пройде і всьо парєшаєт, він такий, він каже що це як два пальці об асфальт.....головне бариг прибрати, - пише херсонець Анатолій Наконечний. - Ось дивлюсь на таких патріотів, когось видаляю, когось чекаю коли мене видалять, і думаю, що ж ви за патріоти, чого ви патріоти, чого ви добиваєтесь, тільки владу поміняти сподіваючись що вас до годівнички покличуть?.. Хоч я за Порошенка на тих виборах не голосував і на цих не збираюсь, поки що принаймні. Та байдуже, хай в чім хочуть звинувачують аби моя Україна для дітей та онуків була...».

«Я проти перенесення президентських виборів на пасхально-травневі свята або на жовтень. Нагадаю, що зараз календар 2019 року такий: - 31 березня: вибори Президента; - 28 квітня: Пасха/Великдень, а далі пасхальні та травневі вихідні; - 27 жовтня: вибори Верховної Ради.

Якщо запровадити військовий стан на 60 днів і перенести початок виборчого процесу на місяць (зараз початок запланований на 31 грудня), то президентські вибори припадуть на свята або на літо/осінь. Але, навіть на початку війни в 2014 році, вибори не переносилися, а зробити це в 2019 році, на мою думку, взагалі не правильно!», - вважає експерт з політики Олександр Солонтай.

«Вперше Путін стріляв в Україну відкрито. Раніше ховався за зеленими чоловічками, народними республіками та ополченнями, а сьогодні прямо. Тому цей День буде історичним, в Путіна здали нерви. Таким чином, ще більше зривається вся його стратегія, - «нас там нет». Вони є, і вони втрачають залишки глузду. 
Решту аналізу та подій висловлю згодом, а наразі бажаю тільки одного, щоб всі військові вижили та виздоровіли!», - також написав Солонтай.

Читайте також: 

Борис Бабін про воєнний стан та про про вільну економічну зону «Крим»

Введення воєнного стану: маємо згуртуватись – нардеп Співаковський

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину