Pik
Сьогодні, 14 Ноября 2018
30.05.2018
264
0

Аграрії 4 районів Херсонщини лідирують зі сплати єдиного податку

Аграрії 4 районів Херсонщини лідирують зі сплати єдиного податку

За чотири місяці 2018 року місцеві бюджети Херсонщини отримали від платників четвертої групи спрощеної системи оподаткування 70,4 млн. грн. єдиного податку, це на 22% більше, ніж торік.

Про це ПІК повідомили у прес-службі Головного управління ДФС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.

Лідерами зі сплати єдиного податку четвертої групи є аграрії, що здійснюють діяльність у Каховському, Бериславському, Новотроїцькому та Чаплинському районах, якими забезпечено 31,4 млн. грн., що становить 45% від загальних надходжень податку по області.

Єдиний податок з сільгоспвиробників у 2018 році стовідсотково зараховується до загального фонду місцевих бюджетів, тобто до скарбниць громад, де працюють такі сільгосптоваровиробники та сплачують податки.

Нагадаємо: до четвертої групи платників єдиного податку належать аграрії - сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків.

Розмір податку розраховується за ставкою, яка залежить від категорії сільськогосподарських угідь та застосовується до бази оподаткування - нормативної грошової оцінки таких угідь (або нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області – для земельних ділянок водного фонду).

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину