Pik
Сьогодні, 16 Вересня 2019
04.07.2016
135
0

Аеропорт «Херсон» - це не лише інвестиції в область….

Аеропорт «Херсон» - це не лише інвестиції в область….

Відновлений, нині працюючий аеропорт «Херсон» - це не лише максимальна наближеність нашого регіону до світу, а відтак і чималі інвестиційні можливості, це ще й елементарно додаткові робочі місця для людей.

Зокрема, для мешканців Чорнобаївки, яким не так просто знайти роботу у селі. Сьогодні в аеропорту «Херсон» працюють близько 300 чоловік, переважна частина з яких чорнобаївці.

Певно, саме цей факт надихнув одного із мешканців села під час учорашнього концерту на експромт:

- Підняти у небо таку машину, як літак, досить непросто. Втім, ще важче зробити це можливим - відновити аеропорт, домовитися з компаніями перевізниками. А що таке працюючий аеропорт? Це інвестиції в область, це податки і наповнення бюджетів, а значить оновлені дитсадки, школи і врешті решт поповнення нашої громади новонародженими мешканцями. Я працюю, дружина працює, отримуємо зарплату, у нас маленька дитина і обов'язково будуть ще діточки. Я дякую людям, які у такий непростий час реалізують в області наскільки масштабні проекти, як відродження аеропорту.

Таку думку висловив житель Чорнобаївки Ігор, який працює в аеропорту юристом, його дружина Вікторія там же у службі авіабезпеки. В родині зростає маленька донечка.

В свою чергу присутній на святі голова облради Андрій Путілов, який лобіював відновлення аеропорту і весь час тримає процес на особистому контролі, додав:

- 13 років не працював наш аеропорт. Я поставив собі за мету його відродити. Все вийшло, за півтора року вже перевезено понад 90 тисяч пасажирів. Наразі ми продовжуємо роботи з реконструкції аеропорту, відтак він запрацює ще активніше. До речі, Херсон - єдине в Україні місто з населенням менше мільйона, яке має діючий аеропорт. Не побоюся сказати що відтепер Чорнобаївка це своєрідні ворота Херсонщини і в Європу, й у світ. Впевнений у великому майбутньому нашого регіону, яке за великим рахунком у наших з вами руках!

 

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину