Pik
Сьогодні, 24 Октября 2020
29.11.2018
1835
0

Аеропорт «Херсон» залишився без нової світлосигнальної системи

Аеропорт «Херсон» залишився без нової світлосигнальної системи

У цьому році так і не придбали нову світлосигнальну систему для аеропорту «Херсон».

Про це йдеться в проекті рішення Херсонської облради «Про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік», передає ПІК.

Планувалося отримати з Державного Фонду регіонального розвитку на придбання світлосигнальної системи 46,2 мільйони гривень, також 5,3 млн грн було передбачено за рахунок співфінансування в обласному бюджеті. Нова світлосигнальна система була вкрай необхідна для безпечної роботи аеропорту «Херсон» та його розвитку.

Як повідомив директор аеропорту Віталій Кучерук, підприємство замовило проект, який пройшов експертизу, документи були передані до обласної адміністрації. Двічі управління капітального будівництва ХОДА оголошувало тендер, але він не відбувався.

Як стало відомо під час засідання депутатської комісії облради з питань комунальної власності, кошти ДФРР, які мали піти на придбання світлосигнальної системи, будуть перерозподілені на фінансування інших об`єктів, зокрема на будівництво мостопереходу у Херсоні.

Цікаво, що придбання світлосигнальної системи закладено в Програму розвитку аеропорту до 2020 року. За неї у минулому році голосували депутати. І ось зараз вона не виконується. Хоча, як переконує директор підприємства, відсутність сучасної світлосигнальної системи не вплинула на отримання аеропортом сертифікату на можливість приймати літаки. Але відсутність обладнання, визнав пав Кучерук, впливає на можливості аеропорту приймати більше рейсів та розвиватись, бо в умовах поганої погоди та зниження видимості, існуюча світлосигнальна система не відповідає вимогам авіакомпаній з безпеки.

Чия провина у тому, що не придбана нова світлосигнальна система, депутати вирішили дізнатися окремо, бо їм не зрозуміло, куди рухається підприємство, плани щодо майбутнього якого змінюються швидко й занадто кардинально. Чого вартує, наприклад, проголосоване вже у цьому році попереднє погодження на передачу аеропорту у концесію?! Це рішення аж ніяк не стикується із затвердженою раніше Програмою розвитку аеропорту. Та і жодної інформації, як просувається пошук концесіонера та за якими умовами, громада не має.

Читайте також: 

У Херсонській облраді – битва за аеропорт «Херсон»

 У аеропорту "Херсон" обсяги пасажирських перевезень зросли на 51%

Міністр інфраструктури анонсував лоукости з Херсону на внутрішніх рейсах

 

Херсонщина розправляє крила

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину