Pik
Сьогодні, 17 Червеня 2019
06.12.2018
300
0

Адвокати Якубсон вимагають проводити закриті судові засідання у справі нападу на активістів

Адвокати Якубсон вимагають проводити закриті судові засідання у справі нападу на активістів

Як повідомила у Фейсбук керівник «Правого сектора» Херсонської області Наталія Вотеічкіна, на яку у серпні було скоєно напад, адвокати обвинуваченої Лілії Якубсон вимагають проводити закриті судові засідання у цій справі, передає ПІК.

«Тепер адвокати Якубсон вимагають проводити ЗАКРИТІ судові засідання, бо, бідкуються вони, що вся інформація відразу виходить в ЗМІ та на сторінки соціальної мережі Фейсбук», – йдеться у повідомленні.

Вона також повідомляє, що клопотання захисту обвинуваченої про відвід судді не задовольнили, а наступне засідання, де мають продовжити запобіжний захід Лілії Якубсон, відбудеться 12 грудня – до цього часу адвокати Якубсон будуть знайомитись із клопотанням прокурора про цілодобовий домашній арешт.

Також захист Лілії Якубсон хоче об’єднати справу нападу на Наталію Вотеічкіну із справою нападу на журналіста Євгенію Вірлич.

«Поки це питання не розглядається, тому що ми не можемо провести навіть підготовче засідання. А питання об'єднання повинно розглядатися вже в процесі», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, чоловік Лілії Якубсон, депутат Дніпровської районної у Херсоні ради від «Опозиційного блоку» Олександр Власов, уник продовження запобіжного заходу, потрапивши до лікарні за день до судового засідання. Він перебував під цілодобовим домашнім арештом.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину