Pik
Сьогодні, 22 Січня 2019
28.11.2018
291
0

Адвокати Якубсон на засідання знову не прийшли, на дзвінки не відповідають

Адвокати Якубсон на засідання знову не прийшли, на дзвінки не відповідають

Сьогодні, 28 листопада, о 13.00 мало відбутися підготовче засідання по справі нападу на керівника «Правого сектору» Херсонської області Наталію Вотеічкіну, яке перенесли з 10.30 через відсутність адвокатів обвинуваченої Лілії Якубсон, передає ПІК.

На 13.00 адвокати Лілії Якубсон Світлана Амінова та Вікторія Мінаєва також не прийшли. Для виклику адвокатів суддя Юля Бочко оголосила технічну перерву – однак ні обвинувачена, ні секретар судді додзвонитись до них не змогли. Як повідомила Лілія Якубсон, у адвокатів начебто в цей час інше засідання, на що прокурор дав клопотання надати документальне підтвердження цього, інакше відсутність адвокатів розглядатимуть як умисне затягування справи перед закінченням терміну запобіжного заходу.

Судове засідання перенесли на завтра, 29 листопада, на 14.30.

Суддя наголосила на тому, що у разі повторної відсутності адвокатів, обвинуваченій буде надано державного адвоката і судове засідання все одно відбудеться.

Нагадаємо, Лілія Якубсон перебуває під нічним домашнім арештом до 30 листопада. Її чоловік Олександр Власов, депутат Дніпровської районної у Херсоні ради від «Опозиційного блоку», також є обвинуваченим у цій справі, однак через раптову хворобу за день до судового засідання йому не змогли продовжити запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт. Справу кваліфікують як розбій.

Лілія Якубсон також є обвинуваченою у побитті журналіста Євгенії Вірлич. А Олександр Власов – обвинувачений у підробленні документів та нанесенні умисних тілесних ушкоджень середньої тяжкості Вадиму Кравченко, активісту «Азова».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину