Pik
Сьогодні, 15 Грудня 2018
26.10.2018
246
0

Адвокат рекомендує свідкам по справі нападу на Гандзюк не проходити поліграф

Адвокат рекомендує свідкам по справі нападу на Гандзюк не проходити поліграф

Адвокат та депутат Херсонської міської ради Дмитро Ільченко вважає, що свідкам по справі нападу на Катерину Гандзюк не треба погоджуватися на проходження поліграфу. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук, передає ПІК.

Крім інших аргументів недоцільності проходити поліграф, він відзначив, що поліграф в Україні проводиться з порушенням всіх міжнародних стандартів.

«Поліграф в Україні проводиться з порушенням всіх міжнародних стандартів. Ви залишаєтесь з поліграфологом 1 на 1. Без адвоката. Без понятих. Вам там задають питання, які ніхто не аналізував. Результати інтерпретує людину, яка не несе за свої слова ніякої відповідальності», - переконує адвокат.

«Єдиний допустимий спосіб участі в поліграфі - з 2 адвокатами. Один стежить за питаннями, а другий знімає на камеру монітор і всі дані всіх датчиків. Щоб потім незалежний експерт міг перевірити результати. Правда, навіть в такому випадку, поки ви будите ці висновки отримувати, потрібні інтернет-сайти вже розкажуть, що замовник спійманий - поліграф показав, що ви – брешете», - написав Ільченко.

 Як раніше передавав ПІК, у Херсоні прибули поліграфологи з обладнанням з Києва по розслідуванню справи нападу на в.о. керуючого справами виконкому Херсонської міськради Катерину Гандзюк. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину