Pik
Сьогодні, 22 Октября 2020
01.11.2016
365
0

Адмінмежу з окупованим Кримом перетнуло на 600 тисяч людей менше, ніж торік

Адмінмежу з окупованим Кримом перетнуло на 600 тисяч людей менше, ніж торік

За 10 місяців поточного року прикордонники Херсонського загону через державний кордон та адмінмежу (КПВВ «Каланчак» та «Чаплинка») оформили більше 1 мільйона громадян, серед них 53 тисячі іноземців.
Про це «ПІК» повідомив Іван Шевцов, помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби.
Переважна більшість пропускних операцій здійснена через адміністративну межу з тимчасово окупованою територією АР Крим в контрольних пунктах «Каланчак» та «Чаплинка» в обох напрямках. Це майже 930 тисяч осіб, що на 600 тисяч менше ніж минулого року.
Проте є і випадки коли прикордонники вимушені відмовити громадянам в перетині державного кордону чи адміністративної межі. Таких випадків цього року було майже 1500, з них 93% стосувалась іноземних громадян.
Основною причиною не пропуску громадян України є відсутність належно оформлених документів на виїзд дітей. А ось іноземцям прикордонники відмовляли в пропуску, здебільшого, через відсутність спецдозволів, невиконання міграційного законодавства та відсутність візи.
Найбільше відмов у пропуску прикордонники Херсонського загону винесли в морських пунктах пропуску. Ось і сьогодні, в одному з Миколаївських портів не пропустили 8 громадян М'янми у зв'язку з тим, що їх держава не ратифікувала конвенцію про посвідчення особи моряка.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину