Pik
Сьогодні, 18 Февраля 2020
12.08.2015
173
0

На Херсонщині продовжують виявляти факти браконьєрського вилову водних біоресурсів

На Херсонщині продовжують виявляти факти браконьєрського вилову водних біоресурсів

Херсонрибоохороною продовжується робота з припинення браконьєрства на водоймах області. З метою 100% реалізації поставлених Держрибагентством України задач, державні інспектори проводять рибоохоронні рейди спільно з працівниками правоохоронних відомств.

В результаті, 12 серпня, в Каркінітській та Каржинській затоках Чорного моря, виявлені факти браконьєрського вилову водних біоресурсів, а саме о 00.30 годині головним державним інспектором Скадовського територіального відділу Херсонрибоохорони Овчаренком В.В. спільно з військовослужбовцями відділу прикордонної служби «Хорли» були затримані громадяни К. та Г., мешканці села Роздольне Каланчацького району Херсонської області, які здійснили вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову - креветковим ятерем в брід у Каркінітській затоці Чорного моря, про що складені протоколи про адміністративне правопорушення за частиною 4 статті 85 КУпАП.

При затриманні виявлено та вилучено креветковий ятер та водні біоресурси: молодь бичка, креветка., молодь судака.

Збитки, заподіяні внаслідок незаконного добування цінних видів водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах України складають 46794,20 грн.

Пізніше, 05.30 головним державним інспектором Скадовського територіального відділу Херсонрибоохорони Саксаганським В.В. був затриманий громадянин П., мешканець села Приморське Скадовського району Херсонської області, який здійснив вилов риби забороненим знаряддям лову - мисиновою сіткою в брід у Каржинській затоці Чорного моря, про що складений протокол про адміністративне правопорушення за частиною 4 статті 85 КУпАП.
При затриманні виявлено та вилучено мисинову сітку і молодь бичка. Збитки, заподіяні внаслідок незаконного добування цінних видів водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах України складають 3366 грн.

Відповідно до статті 221 КУпАП всі адміністративні матеріали направляються до суду для прийняття відповідного рішення.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину