Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2019
06.06.2016
150
0

Сільські громади Херсонщини обмінюються позитивним досвідом

 Сільські громади Херсонщини обмінюються позитивним досвідом

Делегація сільських голів Цюрупинського району відвідала Григорівку Чаплинського району, сільський голова якої Сергій Кліщевський розповів колегам про співпрацю з Проектом Европейського Союзу і Програми розвитку ООН та про ряд реалізованих проектів.

Зокрема, він зупинився на роботі громадської організації «Майбутнє Григорівки». За підтримки проекту ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» громада села реалізувала чотири проекти та отримала мікрогранти для втілення найбільш раціональних пропозицій.

Так, за декілька років роботи проекту в селі функціонує амбулаторія, створений пункт екстреної медичної допомоги, працюють безкоштовний спортивний центр, дитячий садок, проведена часткова модернізація вуличного освітлення та проводиться реконструкція однієї з артезіанських свердловин, створений інформаційно-ресурсний центр.

Все це гості Григорівки побачили на влісні очі.

Учасники зустрічі відвідали також релігійні храми, СБК, бібліотеку, дитячий садок, музичну школу, КПП» Струмок», приватний музей.

Набравшись вражень, зарядившись енергією, позитивними емоціями та ознайомившись із вдалим досвідом сусідів, учасники делегації щиро подякували господарям за гостинність і відкритість. Сільські голови впевнені, що такі дружні візити безумовно мають користь та позитивний ефект.

Про це повідомляє сторінка Чаплинської РДА у Фейсбуці.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину