Pik
Сьогодні, 17 Вересня 2019
03.11.2016
169
0

Облрада хоче влаштувати «розбір польотів» для управлінь ОДА

 Облрада хоче влаштувати «розбір польотів» для управлінь ОДА

Постійна профільна комісія облради прийняла рішення рекомендувати голові облради створити робочу комісію з  вивчення роботи управління з питань фізичної культури та спорту ОДА.
Таке рішення члени постійної комісії облради з питань культури, науки, освіти, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, курортно-туристичної діяльності прийняли на сьогоднішньому засіданні під час обговорення питання про заборгованість заробітної плати працівникам СДЮСШОР з веслування на байдарках і каное ХОО ФСТ «Україна», повідомляє «ПІК».
«Чому ми мовчимо?», - запитала депутат Галина Гондарева під час обговорення питання.
Її підтримав голова постійної комісії Володимир Шадрін: «Сформувати робочу комісію з питань роботи управління з питань фізичної культури та спорту».
Під час обговорення, голова комісії Володимир Шадрін запитав у колег, чи повинна ця робоча комісія також вивчати роботу управління освіти, науки та молоді.
«Давайте по спорту спочатку пройдемося, тому що тут взагалі постійно...», - запропонувала депутат Галина Гондарева.
На той момент Євген Криницький, заступник голови профільної комісії облради та керівник управління освіти, науки та молоді ОДА покинув засідання постійної комісії через нагальні робочі питання. Начальника управління з питань фізкультури та спорту Юрія Семченка на засіданні комісії не було.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину