Pik
Сьогодні, 25 Січня 2021
22.05.2019
513
0

8,5 тисяч громадян отримали роботу через обласну службу зайнятості

8,5 тисяч громадян отримали роботу через обласну службу зайнятості

За повідомленням відділу інформаційної роботи Херсонського обласного центру зайнятості з початку року більше 17 тисяч осіб скористалися послугами їх служби, передає ПІК.

Зараз у Херсонській обласній службі зайнятості зареєстровано 9,5 тисяч безробітних, з яких більше половини складають жінки, а третину - безробітна молодь віком до 35 років. За словами директора обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова за цей період обласна служба зайнятості забезпечила роботою 8,5 тисячі громадян.

«Упродовж січня - квітня поточного року роботодавці області надали до обласної служби зайнятості майже 10 тисяч вакансій, що на два відсотки більше минулорічного показника. У середньому по Херсонській області станом на 1 травня на одну вакансію претендувало 7 осіб, які шукали роботу», - зазначив керівник обласного центру зайнятості.

За цей період активно впроваджувалися механізми стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць. Так, 154 безробітних працевлаштовані на створені роботодавцями робочі місця шляхом компенсації фактичних витрат в розмірі єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування. Важливе значення має кадрове забезпечення галузей економіки відповідно до реальних потреб ринку праці. Професійне навчання за направленням служби зайнятості пройшли 3,6 тисячі безробітних. Більшість із них навчались на замовлення роботодавців, отже, працевлаштовані. До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 2,3 тисячі осіб з числа безробітних.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину