Pik
Сьогодні, 25 Червеня 2019
05.06.2019
153
0

8-річний генічанін Іван Пузанов опинився серед найталановитіших дітей України

8-річний генічанін Іван Пузанов опинився серед найталановитіших дітей України

Напередодні Дня захисту дітей відбулася урочиста церемонія нагородження та показові виступи фіналістів Всеукраїнської премії «Диво-Дитина 2019», інформує «Новий візит», передає ПІК.

Вже одинадцятий рік поспіль найталановитіші діти зі всіх куточків нашої країни продемонстрували свої таланти та досягнення. Премія стала найбільш очікуваною подією для дітей України.

У цьому році організатори отримали понад 1000 заявок, серед яких було обрано трійки фіналісти у кожний з категорій. Учасники, які увійшли в трійки виступили на сцені зі своїми показовими виступами. Оцінювали та нагороджували фіналістів відомі та успішні люди нашої країни: артисти, спортсмени, політики, представники міністерств і відомств, культури і мистецтва, та інші публічні особи, небайдужі до виховання та розвитку дітей. До складу журі ввійшли Ольга Сумська, Віталій Козловський, Юрій Нікітін, Олена Вишнякова, Влада Литовченко, Роман Вірастюк, Дмитро Добродомов, Нестор Шуфрич, Ігор Анісімов, Володимир Васинюк, Віктор Новіков, Олександр Співаковський, Денис Берінчик.

У номінації «Найдивовижніша дитина» Лауреатом ІІІ премії став Пузанов Іван, 8 років, м. Генічеськ, Херсонська обл.: переможець Відкритого чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжці 2019, переможець Всеукраїнських змагань зі стрибків на батуті 2017, переможець Всеукраїнських змагань зі стрибків на батуті 2018

 

Теги:

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину