Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2020
01.04.2020
614
0

6 квітня на телеканалах для школярів стартують уроки онлайн

6 квітня на телеканалах для школярів стартують уроки онлайн

Наступного понеділка, 6 квітня, на телебаченні стартує масштабний проєкт «Всеукраїнська школа онлайн». Найкращі вчителі України вестимуть в телеефірі уроки для 5–11 класів.

За кожним класом закріплять один або кілька телеканалів. Їх перелік, а також розклад уроків з’явиться зовсім скоро. Також вони будуть доступні у Facebook та YouTube.

Дистанційно школярі зможуть вивчати такі предмети: хімія, фізика, біологія, географія, українська мова та література, англійська мова, історія України та світу, алгебра, геометрія і навіть спортивні руханки. Їх оперативно знімають і монтують цими днями в Новопечерській школі. До зйомок долучились навіть деякі українські зірки, які сіли за шкільні парти у якості учнів.

Відеоуроки від найкращих педагогів країни транслюватимуть на національних та регіональних телеканалах, щоб навіть ті діти, які не мають доступу до інтернету, могли якісно навчатися упродовж карантину.

Нагадуємо, на телеканалі «Рада» та на YouTube-каналі МОН з 17 березня школярі можуть проходити відеоуроки з підготовки до ЗНО – онлайн-курси iLearn, розроблені громадською спілкою «Освіторія» разом з EdEra, а також трансляції від Be Smart та Prometheus.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину