Pik
Сьогодні, 27 Вересня 2020
10.02.2020
939
0

500 доларів США за сприяння у працевлаштуванні – митник постане перед судом

500 доларів США за сприяння у працевлаштуванні – митник постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно працівника Митниці ДФС в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополь. Державний інспектор відділу митного оформлення «Каланчак» обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 3692 Кримінального кодексу України). Про це ПІК повідомили у прес-службі ДБР.

Слідством встановлено, що державний іспектор, повідомив своїй знайомій, яка планувала взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади у митниці, що для успішного проходження їй необхідно надати неправомірну вигоду членам конкурсної комісії у сумі 500 доларів США. Після обрання переможцем конкурсу на державну службу, потерпіла передала митнику «винагороду». Слідчі ДБР затримали працівника ДФС під час одержання хабаря.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Херсонської області. Оперативний супровід – управління внутрішньої безпеки ДФС.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді штрафу від 750  до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину