Pik
Сьогодні, 03 Березня 2021
14.03.2020
1202
0

4 роки! У "Поетичної шафи" День народження

4 роки! У "Поетичної шафи" День народження

У неділю, 15 березня, "Поетична шафа" святкуватиме День народження. Цьогоріч їй виповниться 4! Поети, прозаїки, співаки, музиканти та херсонці, які полюбляють творчість, зберуться в арт-клубі "Masson", аби відзначити це свято разом.

"По-перше, мені подобається і атмосфера заходів, і наявність такої кількості молодих обдарованих авторів у нашому місті. А по-друге, це дозволяє якимось чином продовжувати справу батька (Миколи Братана – автт), знаходити талановитих авторів та надавати їм підтримку у справах літературної творчості. Не хочеться, щоб літературний процес нашого краю втратив нові паростки. Можливо, не все вдається так, як того хочеться, але головне – і літературна справа живе, і любов до неї та творчості не згасає.Тож, не випадково, що на "Поетичній шафі" у мене з'явилося чимало друзів, а не лише однодумців.", - каже завсідник заходу Віктор Братан.

Традиційно відбудеться творчий батл. Поети змагатимуться за запрошення на двох до ККЗ "Ювілейний". Маша Андреєва на заході вдруге. І знову вирішила "помірятися римами" з іншими авторами.

"На батлі хочу продекламувати три вірші. Перший має любовну тематику. Другий філософський. Третій - історія про найжахливіше, що може статися в житті матері", – ділиться Маша.

Протягом зустрічі читатимуть вірші та прозові твори. Херсонська журналістка, письменниця Олена Маляренко презентує нову книгу. Музиканти також привітають усіх зі святом авторськими піснями та каверами.

"Виступаю практично кожну зустріч. Люблю ту атмосферу, повітря, наповнене Музою та творчістю. Ходжу на "Шафу" уже не перший рік. Тут знайшов друзів, однодумців. Навіть вдалося зібрати рок-команду! Радію, що зустрічі уже чотири роки", - зазначає херсонський музикант, засновник рок-гурту "Linrock" Олександр Ліньков.

Захід розпочнеться о 18:00. Вхід – вільний!

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину