Pik
Сьогодні, 10 серпень 2020
01.10.2019
438
0

32,3 тисячі громадян отримали послуги в обласній службі зайнятості

32,3 тисячі громадян отримали послуги в обласній службі зайнятості

Не залишаються осторонь і питання вчасно наданих якісних послуг обласної служби зайнятості особам, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України та демобілізованим бійцям АТО/ООС,- передає ПІК.
За словами директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова служба займає активну позицію в частині повернення до продуктивної зайнятості на ринок праці бійців АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб. «З початку року послуги центрів зайнятості області отримали 750 демобілізованих військовослужбовців-учасників АТО/ООС та 154 внутрішньо переміщених осіб, - зазначив Є.Єрашов. – Для кожного, хто звертається, наші фахівці розробляють індивідуальний план працевлаштування, надають консультативні послуги з професійної підготовки та підвищення кваліфікації, інформують щодо можливості започаткування власної справи».
36 осіб з числа демобілізованих військовослужбовців із зони проведення АТО/ООС взяли участь у громадських роботах соціально направленого проекту «Шерифи», де інформували місцеве населення щодо недопущення порушень громадського порядку. Найбільша кількість «шерифів» була у Горностаївському, Нижньосірогозькому та Скадовському районах. Попри те, що самій громаді необхідні такі працівники, військовослужбовці відчувають потребу у собі, що є необхідною складовою для їхньої соціальної та професійної реабілітації.
Один із інструментів для повернення зайнятості громадянам та підвищення їхньої конкурентоспроможності, безумовно, є професійне навчання та підвищення кваліфікації. Цією послугою з початку року скористалися 67 учасників АТО/ООС та 12 внутрішньо переміщених осіб. Найбільш затребуваними були професії трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва, навчалися за професією ліфтер, продавець продовольчих товарів тощо. Позитивні враження залишили слухачі після курсів підвищення кваліфікації з основ підприємницької діяльності. До речі, семеро колишніх безробітних-учасників АТО/ООС за сприяння служби зайнятості відкрили власну справу та займаються ремонтом обладнання зв’язку, поштовою та кур’єрською доставкою, надають послуги мобільного харчування, виготовлюють вироби з бетону для будівництва, випікають хліб та хлібобулочні вироби тощо.
Ці категорії громадян дуже вразливі і, як ніхто, потребують особливого ставлення і відношення, фахові спеціалісти з профорієнтації Херсонської обласної служби зайнятості надали більше 3,6 тисяч якісних профорієнтаційних послуг, що сприяє можливості самореалізації шукачів роботи як у повсякденному житті, так і на професійній ниві.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину