Pik
Сьогодні, 06 Березня 2021
25.02.2020
886
0

27 лютого у Херсоні перевірятимуть систему централізованого оповіщення

27 лютого у Херсоні перевірятимуть систему централізованого оповіщення

27 лютого у Херсоні проводитиметься планова технічна перевірка міської автоматизованої системи централізованого оповіщення органів управління, сил цивільного захисту, суб’єктів господарювання і населення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій з включенням автономних сигнально-гучномовних пристроїв, які розташовані на території міста, та передачею сигналів і інформації з питань цивільного захисту в ефірі радіостанції «Українське радіо Херсон» (частота в місті Херсоні 100,6 МГц, FM-діапазон). Про це повідомляє відділ з питань цивільного захисту м. Херсона міської ради.

У зв'язку з цим, просимо херсонців зберігати спокій під час звучання навчальних сигналів і повідомлень з питань цивільного захисту та, за можливості, повідомити про проведення вказаного заходу рідних, близьких та знайомих.

Звертаємо увагу: у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайної ситуації передається попереджувальний сигнал «УВАГА ВСІМ», а саме: уривчасте звучання електросирен, часті гудки транспорту, зокрема у запису мережами радіомовлення та через вуличні гучномовні пристрої.

Після попереджувального сигналу здійснюється трансляція телерадіомережами відповідних повідомлень про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації. Повідомлення включають інформацію про характер та місце виникнення надзвичайної ситуації, зону можливого ураження, порядок дій населення та види захисту.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину