Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
12.12.2020
539
0

2650 розкритих злочинів за рік – такі результати роботи дільничних офіцерів поліції Херсонщини

2650 розкритих злочинів за рік – такі результати роботи дільничних офіцерів поліції Херсонщини

Нині у кожному районі Херсонської області тривають звіти дільничних офіцерів поліції перед громадами про результати роботи за рік щодо стану дотримання правопорядку на ввірених дільницях, розкриття злочинів та запобігання правопорушенням. Завдяки таким заходам громадяни мають змогу особисто та колективно обговорити з поліцейськими виниклі питання, внести свої пропозиції щодо роботи і взаємодії дільничних офіцерів та громади.

-  Однією з найважливіших умов ефективної діяльності поліції по забезпеченню правопорядку та профілактики правопорушень є тісна співпраця і підтримка місцевого населення. Тож такі публічні звітування дуже корисні, адже дільничні поліцейські доводять до відома громадян інформацію про стан правопорядку на адміністративних дільницях та спільно обговорюють проблемні питання і шляхи їх вирішення. Також поліцейські  отримують від громадян об’єктивну оцінку своєї роботи, - зазначив заступник начальника Управління превентивної діяльності поліції Херсонської області Ярослав Шанько.

Дільничні поліцейські Херсонщини упродовж цього року розкрили 2650 злочинів, склали понад 20 тисяч адміністративних протоколів, винесли понад 1640 термінових заборонних приписів домашнім кривдникам, розшукали 180 чоловік, які перебували у розшуку за вчинення різних злочинів та правопорушень, а також неплатників аліментів.

Після звітування про результати діяльності, дільничні офіцери поліції обговорюють з активами громад план роботи на 6 місяців 2021 року та подальші спільні заходи по забезпеченню правопорядку на території обслуговування.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину