Pik
Сьогодні, 05 Березня 2021
11.11.2019
688
0

24,4 тисячі вакансій надійшло до обласної служби зайнятості з початку 2019 року

24,4 тисячі вакансій надійшло до обласної служби зайнятості з початку 2019 року

24,8 тисяч безробітних громадян скористалися послугами Херсонської обласної служби зайнятості з початку року. Наразі послугами служби зайнятості користуються 6,9 тисяч зареєстрованих безробітних, з них більше половини складають жінки, третину - безробітна молодь віком до 35 років. Отримували допомогу по безробіттю 20,2 тисячі безробітних осіб. Видатки з коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі - Фонд) склали 197151,8 тисяч грн.
За цей період за сприяння обласної служби зайнятості забезпечено роботою 21,7 тисяч осіб.
Упродовж 10 місяців 2019 року від роботодавців області надійшло до служби зайнятості 24,4 тисячі вакансій, і це більше минулорічного показника. В середньому по Херсонській області на 01 листопада 2019 року на одну вакансію претендувало 3 особи, які шукали роботу.
Активно впроваджуються механізми стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць. Отже, впродовж січня - жовтня цього року 317 безробітних працевлаштовані на створені роботодавцями робочі місця шляхом компенсації фактичних витрат в розмірі єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування. Видатки з коштів Фонду на компенсацію єдиного внеску роботодавцям склали 3575,7 тисяч грн.
Важливого значення має кадрове забезпечення галузей економіки відповідно до реальних потреб ринку праці. Професійне навчання за направленням обласної служби зайнятості з початку року проходили 4,6 тисяч безробітних. Більшість з них навчались на замовлення роботодавців, отже, працевлаштовані. Видатки на професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації склали 11908,9 тисяч грн. коштів Фонду.
З початку року до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 4,3 тисячі осіб з числа безробітних. Видатки для організації громадських робіт склали 4006,0 тисяч грн. коштів Фонду.
За сприяння обласної служби зайнятості, з початку року 59 осіб започаткували власну справу. З коштів Фонду на одноразову допомогу для започаткування власної справи скеровано більше 1,7 млн грн.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину