Pik
Сьогодні, 19 Грудня 2018
19.06.2018
416
0

21 червня святкове відкриття Школи плавання Андрія Путілова

21 червня святкове відкриття Школи плавання Андрія Путілова

21-го червня о 10:00 відбудеться святкове відкриття 10-ї ювілейної Школи дитячого плавання Андрія Путілова. Місце зустрічі – Гідропарк, передає ПІК

Школа плавання Андрія Путілова запрошує дітей та батьків на святкове відкриття 10-го ювілейного сезону. Чекаємо на хлопчиків та дівчаток, які бажають навчитися впевнено поводитися на воді, цікаво провести час на заняттях з кваліфікованими інструкторами, отримати гарні емоції та нових друзів.

- Кожен рік ми розпочинаємо новий сезон Школи плавання зі свята для дітей, бо це початок літа, у діточок гарний настрій від того, що розпочалися канікули, - каже ініціатор Школи Андрій Путілов. - За багато років роботи ми отримали сотні гарних відгуків та слів подяки від батьків, чиї діти навчилися плавати під час наших занять. Це дуже надихає та додає впевненості, що ми робимо потрібну справу, дбаємо про безпеку дітей, виховуємо в них навички поводження на воді. Цікаво, що перші наші випускники вже самі стали батьками та, сподіваюсь, теж приведуть своїх дітей до Школи.

Місце проведення Школи незмінне вже 10 років - це пляж у Гідропарку.

Адміністратори та інструктори чекають на діточок з 10 до 13 години з понеділка по суботу на цікаві тренування. Записуйтесь у Школу плавання! Приходьте 21 червня на святкове відкриття Школи!

Читайте також:

У Херсоні розпочала роботу Школа плавання Андрія Путілова

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину