Pik
Сьогодні, 15 Июля 2020
10.09.2019
370
0

17,8 тисяч осіб знайшли роботу за допомогою Херсонської обласної служби зайнятості

17,8 тисяч осіб знайшли роботу за допомогою Херсонської обласної служби зайнятості

З початку року 21,3 тисяч осіб скористалася послугами Херсонської обласної служби зайнятості. Наразі 6 тисяч зареєстрованих безробітних, з яких більше половини складають жінки, а третину - безробітна молодь віком до 35 років, отримують послуги служби зайнятості щодо сприяння працевлаштуванню,- передає ПІК.
За словами директора обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова за цей період за допомогою обласної служби зайнятості забезпечено роботою 17,8 тисяч громадян.
«Упродовж січня - серпня поточного року роботодавці області надали до обласної служби зайнятості 20,0 тисяч вакансій, що дещо більше минулорічного показника. У середньому по Херсонській області на 01 вересня 2019 року на одну вакансію претендувало 3 особи, які шукали роботу», - зазначив керівник обласного центру зайнятості.
За цей період активно впроваджувалися механізми стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць. Так, 283 безробітних працевлаштовані на створені роботодавцями робочі місця шляхом компенсації фактичних витрат в розмірі єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування.
Важливого значення має кадрове забезпечення галузей економіки відповідно до реальних потреб ринку праці. Професійне навчання за направленням служби зайнятості з початку року пройшли 4,1 тисяч безробітних. Більшість із них навчались на замовлення роботодавців, отже, працевлаштовані.
До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 4,0 тисячі осіб з числа безробітних.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину