Pik
Сьогодні, 09 Березня 2021
28.11.2020
533
0

“16 днів проти насильства”: Херсонщина приєдналася до Всеукраїнської акції

“16 днів проти насильства”: Херсонщина приєдналася до Всеукраїнської акції

Аби привернути увагу громадськості до проблеми домашнього насильства та продемонструвати, що цьому явищу немає місця у сучасному суспільству, у виставковій залі Херсонської обласної організації “Національної спілки художників України” провели захід у рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”.

“Мета подібних акцій - привернути увагу суспільства до такого ганебного явища, як домашнє насильство. На жаль, воно й досі існує у сучасному суспільстві. Тому варто активізувати роботу влади та громадськості, аби побороти це явище та сформувати нетерпимість до нього”, - зазначив заступник голови облдержадміністрації Андрій Богданович. 

Керівниця ГО “Ліга соціально відповідальних жінок” Наталя Кравець розповіла, що її організація створила цілодобову “гарячу лінію”, яка допомагає жінкам, постраждалим від домашнього насильства. За 7 місяців вони прийняли близько 1300 дзвінків.

  • Контакти цілодобової “гарячої лінії” з протидії домашньому насильству - 0 800 30 77 30;

Також у Херсоні працює Кризовий центр для постраждалих жінок. За словами керівниці центру Наталії Краски, жінки, які не можуть сховатися від кривдників, можуть звернутися за допомогою до них, аби отримати притулок. 

«Це єдине місце, де вони можуть отримати притулок. За цей час допомогу від Кризового центру отримало 39 жінок та 50 дітей. Це майже 90 людських доль, які отримали шанс змінити своє життя та розірвати коло насильства”, - розповіла Наталія Краска. 

Пам’ятайте, безкарність породжує безвідповідальність. Домашнє насильство не має залишатися за зачиненими дверима. Тому люди, які стали жертвами домашнього насильства, перш за все, мають звернутися за допомогою до правоохоронців та спеціалізованих служб, які можуть надати кваліфіковану допомогу та притягнути кривдника до відповідальності. 

  • В Україні функціонує урядова гаряча лінія, яка надає психологічні консультації та підтримку постраждалим. Її номер — 1547;
  • Чат-бот МВС в месенджері Telegram акумулює всю необхідну інформацію про домашнє насильство;
  • Якщо ж ви потребуєте оперативного реагування на випадок насильства — телефонуйте 102.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину