Pik
Сьогодні, 25 Ноября 2020
13.11.2020
353
0

13,8 тисяч осіб забезпечені роботою за сприяння обласної служби зайнятості з початку року

13,8 тисяч осіб забезпечені роботою за сприяння обласної служби зайнятості з початку року

28,7 тисяч безробітних громадян Херсонщини скористалися послугами обласної служби зайнятості протягом січня-жовтня поточного року. Чисельність безробітних, які отримували допомогу по безробіттю, становила 25,2 тисячі осіб, і це на 24% більше минулорічного показника, видатки на виплату допомоги по безробіттю склали 323524,6 тисяч гривен.

За словами директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова на 01 листопада поточного року від роботодавців області до служби зайнятості надійшло 16,2 тисячі вакансій, що на 34% менше минулорічного показника - і це великий відсоток. На одну вакансію претендувало 7 осіб, які шукали роботу.

Також, відповідно до реальних потреб ринку праці, професійне навчання за направленням обласної служби зайнятості з початку року проходили 2,4 тисячі безробітних, більшість із них навчались на замовлення роботодавців.

2 тисячі осіб з числа безробітних були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру. Ці громадяни легально мали тимчасову роботу та відповідну заробітну плату, дехто з них отримали пропозицію постійного працевлаштування.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину