Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2020
19.03.2019
845
0

105 років тому лікарня Тропіних почала прийом хворих

105 років тому лікарня Тропіних почала прийом хворих

Рівно 105 років тому, 19 березня 1914 року (6 березня по старому стилю), об 11 годині ранку лікарня Тропиных офіційно почала прийом хворих. Це сталося після її урочистого освячення, яке відбулося 25 січня за новим календарем, - в Тетянін день, що став символічним для лікарні на усі роки. У перший день роботи прийом пацієнтів вели фахівці: Іван Арефьев - старший (головний) лікар і одночасно завідуючий терапевтичним відділенням, Борис Бонч-Осмоловський - завідувач хірургічним відділенням, Петро Штрайхер - завідувач акушерським відділенням, Григорій Медведовський - лікар-отоларинголог. У історичних матеріалах згадується також, що в дні заснування лікарня була розрахована на 50 ліжок. У п'яти відділеннях - хірургічному, акушерському, терапевтичному, дитячому, інфекційному - працювало 5 лікарів і 22 медсестри.

Якщо провести паралель з сьогоднішнім часом, то подія такого масштабу і такої якості здається неможливою. Піднесена городянам в дар, обладнана за останніми стандартами, відкрита для надання безкоштовної допомоги - лікарня була місцем порятунку, надії і бездоганної доброти.\

Більше ста років "Тропинка" служить людям. Мрія дарувальників - братів Івана і Михайла Тропиных - утілилася у велику дорогу милосердя. Вклонимося пам'яті цих дивовижних людей, з величезною вдячністю і повагою до їх вчинку, до їх живих сердець, живим, тому що добро завжди живе.

Тетяна Кондакова

Фото з архіву лікарні

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину