Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2019
04.07.2016
191
0

100-денний велопробіг Європою, організований херсонцем, перетнув екватор

"День 50-ий, екватор нашого пробігу в Лісабоні, - традиційно звітує у Фейсбуці українська велокоманда, яка відправилася у пробіг Європою аби зібрати кошти для бійців АТО.
- Сьогодні у нас був день відпочинку від велосипедів але ми мали багато цікавих та корисних зустрічей в Лісабоні. В першій половині дня відвідали служіння в двох українських церквах. В Португалії зараз теж період відпусток, багато українців їде додому побачитися з рідними, але не зважаючи на це, в церквах чимало наших людей.

Вдячні отцю Бернарду та отцю Іллі за можливість виступити перед громадою, донести цілі та завдання нашого велопробігу. Приємно відчувати таку сильну підтримку тут далеко від України. Дякуємо також Роману Вариводі за день проведений з нами, за допомогу та підтримку. Дякуємо пану Миколі - веселому українцю з вусами за смачний обід в лісабонському ресторанчику. Дякуємо всім іншим людям, які були в цей день з нами. Не всіх можемо знайти у фейсбуці та відмітити в пості але ми Вам теж безмежно вдячні!!!

Окрім зустрічей із громадою мали візит до Посольства України в Португалії, поспілкувалися з пані Послом - Огнівець Інною Василівною. Дуже приємно, що тут в Португалії на державному рівні є щира людина, яка вболіває за Україну не тільки словами. Хоч пані Інна працює тут всього півроку, але українська громада вперше задоволена новопризначеним Послом. Це маленька перемога, яка тільки зміцнюватиме тісну взаємодію Посольства і нашої громади в Португалії. Після спілкування з Послом мали ще невеличку екскурсію територією Посольства, відвідали український культурний центр. Сподіваємося, що наша співпраця тільки починається.

Далі був відпочинок у місті, маленька екскурсія Лісабоном і чудове завершення дня в домі наших друзів Darya Viana та Joao Perre Viana - купання в басейні, коктейлі і приємне спілкування.
На цьому свято завершується і завтра нас чекає, мабуть, найважчий день за всі 50 днів велопробігу. Найбільший кілометраж, найбільший набір висоти і традиційна спека. Тому йдемо відпочивати. Всім адеуш!».

 

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину