Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2020
04.09.2019
745
0

10 тисяч дітей отримали ID паспорт

10 тисяч дітей отримали ID паспорт

Серед молоді шкільного віку найбільше отримано ID-карток 14 річними  підлітками, далі за статистикою йдуть 15-ти та 16-ти річні. 
До міграційної служби Херсонської області за оформленням першого паспорту у вигляді ID-картки, за 8 місяців цього року, завернулось понад 10 тисяч школярів. Про це інформує Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області.
Розпочався навчальний рік, який у старшокласників буде закінчуватись перевіркою знань та здачею ЗНО. Нагадуємо батькам та школярам, що з 2016 року в Україні запроваджено біометричні паспорти з 14-ти років. Несвоєчасне отримання паспорта школярем призводить до неможливості реєстрації на Зовнішнє незалежне оцінювання і є підставою для відмови у допуску до ЗНО через відсутність ID-картки. Не затягуйте отримання документу. 
Міграційна служба області запрошує  батьків разом з дитиною звернутись до територіальних підрозділів міграційної служби або Центру надання адміністративних послуг за місцем проживання, для оформленням паспорту. Вартість ID-картки, яка видається дитині вперше - безкоштовна.
При оформлені паспорту необхідно мати оригінали свідоцтва про народження дитини, ідентифікаційний номер фізичної особи, паспорт одного з батьків, довідку про реєстрацію місця проживання, яка береться в органах місцевого самоврядування. 
Строк видачі біометричного документа не має перевищувати 20 робочих днів з моменту подачі заяви в ЦНАП або ДМС. Термін дії паспорта, отриманого в 14 років, становить 4 роки.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину